Pražské kino MAT nedostalo mat

…a stále se snaží, obdobně jako některá pražská i mimopražská kina, přiblížit divákům své filmové programy (a někde i nabídku DVD) novými formami

Vážený a milý diváku,čtenáři TANEČNÍHO MAGAZÍNU,

naše kino vzhledem k aktuální situaci sice stále nepromítá, ale i když místa v sále zůstanou ještě nějaký čas prázdná, je zde možnost, jak přenést kino k Vám do obýváku.

Kino MAT se připojilo ke dvěma projektům, které zprostředkují kino u Vás doma, a nabízí Vám tak možnost podpořit Vaše oblíbené kino.

Prvním z projektů je již fungující „Moje kino LIVE“, u kterého se tak připojujeme k pražským kinům Světozor, Aero a Bio Oko, či dalším mimopražským. Druhým projektem je „#VašeKino“, který v těchto dnech startuje.

U obou projektů platí, že si na stránkách našeho kina koupíte vstupenku, jako byste se chystali na běžné představení. Následně Vám pak e-mailem přijde vstupenka a pokyny pro připojení. V daný čas se pak film spustí online.

Každý projekt funguje malinko jinak, ale oba mají stejný cíl – snaží se navodit atmosféru kinosálu, připomenout Vaše oblíbené kino a umožnit Vám ho podpořit v nelehké době. Projekt „Moje kino LIVE“nabízí před promítáním úvody, společné chatování (které lze samozřejmě vypnout), ale také možnost zakoupit vstupenku i za vyšší cenu (vybráním ve slevách při nákupu) a kino tím více podpořit.

Program najdete na stránkách našeho kina a je průbežně doplňován vždy jen na několik dní dopředu.

Předprodej vstupenek končí hodinu před začátkem u projektu „#VašeKino“ a 10 minut před začátkem u projektu „Moje kino LIVE“. Pokyny pro připojení Vám přijdou cca 30 minut před začátkem (vstupenka hned po zaplacení).

V omezeném provozu je již také naše půjčovna DVD (pouze středa, čtvrtek, pátek od 16.00 do 19.00), kde si nyní můžete filmy rezervovat online a následně objednávku vyzvednout v okénku u vchodu do půjčovny z ulice Odborů 7.

Kino MAT

pro TANEČNÍ MAGAZÍN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..