Workshop pro vás! Dotované místo v kurzu.

Pouze pro profesionály z oblasti tance, pohybového divadla a (nového) cirkusu. Pořádá Art-Gate!

Nadační fond pro taneční kariéru ve spolupráci s Art-Gate, nabízí jedno dotované místo na workshop Základy střihu a práce s videem, který se koná 18. a 19. května 2019.

Je video hlavní forma komunikace? Podle výzkumů ano a vaše zkušenost se sociálními sítěmi to jistě potvrdí. Pro propagaci, pro prezentaci vašeho portfolia, pro poutavý záznam vašeho projektu. Tak co s tím? Pořadatelé to vědí! Dvoudenní workshop, který vás provede praxí střihu videa, potřebnými programy pro úpravu videí a jejich formátování.

Ve spolupráci s Art-Gate, které workshop připravuje, nabízí Nadační fond pro taneční kariéru JEDNO dotované MÍSTO se SLEVOU 1 000 Kč! POZOR: Pouze pro profesionály z oblasti tance, pohybového divadla a (nového) cirkusu.

Zájemci, napište na E –mail: petra.jansa@tanecnikariera.cz, proč se chcete workshopu zúčastnit a k čemu znalosti z kurzu hodláte využít ve své taneční/performance profesí. První nejlepší odpověď získá dotované místo v kurzu.  

TANEČNÍ MAGAZÍN

Autor: Michal

Michal Stein je především textař se zaměřením na žánry šansonu, popu, rocku i dětské písně. Je držitelem Platinové desky (2009) za texty a dramaturgii alba Boooong! (GZ Digital Media 2004). Je autorem textu vítězné písně "Formule z formely" na festivalu Dětská nota 1983 (Mladá Boleslav). Několikanásobný laureát cen (jako textař) Písniček pro Hvězdu. Napsal přes 500 písňových textů. Natočeny jsou u vydavatelství Supraphon, Panton, Tommu Records, Popron, GZ Digital Media, Areca Multimedia, Comodo, Reflex Records a dalších. Spolupracoval mezi jiným s autory: Leopoldem Korbařem, Eduardem Parmou ml., Zdeňkem Bartákem ml., Zdenkem Mertou, Václavem Vašákem, Bohuslavem Myslíkem a mnoha dalšími. Jeho písně zpívali též Jana Kratochvílová, Stanislav Hložek, Daniela Šinkorová, Petra Černocká, Karel Bláha, Jana Kociánová. Šansony textoval i hercům jako např. Luděk Sobota, Jan Přeučil a další. Byl dramaturgem, producentem a hlavním textařem alba zpívající Arabely "Jana Nagyová zpívá dětem" (Tommu records 1993). Poté, co zemřel textař Pavel Vrba, začal intenzívněji spolupracovat s Elektrobandem Pavla Zedníka, multiinstrumentalisty a skladatele stejného jména. Píše články z oblasti kultury, sportu a životního prostředí do různých novin a časopisů, rediguje knížky. Příležitostně se věnuje pořádání a kurátorování výstav a moderování vernisáží. Několik let aktivně bojuje proti zastavování pražské zeleně v Praze 9 jako člen výboru hnutí Střížkovská občanská solidarita. Zajímavost: stal se dvakrát vítězem prestižní vědomostní soutěže Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně "Play in Zlín".

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..