Kreativci, máte šanci ve Středních Čechách!

Středočeská hejtmanka se sice dočkala v tisku kritiky, nicméně kultuře dává ve svém regionu opravdu šanci. A takovou šanci dává i vám, pokud jste kreativní a podpoříte ideu propagace této části Čech.

To vážně není aprílový vtip! Dne 1. 4. 2019 spustilo Středočeské inovační centrum (SIC) druhou výzvu úspěšného programu Kreativní vouchery Středočeského kraje. Středočeské firmy a kreativci (tentokrát) z celé ČR se opět mohou pustit do spolupráce. Například na novém webu, grafické identitě, video prezentaci nebo designu produktu. SIC je podpoří částkou až 300 000 Kč.

Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Jermanová – Pokorná

Víme, že dobrý design dělá dobrý obchod. Když máte kvalitní web, zaujmete návštěvníky. Produkty v hezkém obalu se zase lépe prodávají. Proto chceme umožnit podnikatelům v kraji, aby posouvali své podnikání a využili finanční pomoci k inovacím, které třeba odkládali. Věříme, že tím zvýšíme jejich konkurenceschopnost v Česku i zahraničí,“ říká Jaroslava Pokorná – Jermanová, hejtmanka Středočeského kraje.

Detaily a bližší podrobnosti vyšly 3. 4. 2019 pod šifrou „ika“ na webu Místníkultura.cz, najdete zde.

Více informací ke Kreativním voucherům naleznete na webu SIC nebo neváhejte kontaktovat projektovou manažerku Barbaru Svojanovskou (+420 775 742 431, svojanovska@s-ic.cz)

TANEČNÍ MAGAZÍN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..