Pod taktovkou BALLADINE! 

Víte, kde vedou kursy špiček (a nejen ty)? Pokud jste z Brna a okolí, tak se můžete přesvědčit osobně!

Taneční škola Balladine pokračuje letním semestrem na nové adrese Hilleho 1 v centru Brna, kde sdílí prostory spolu s rodinnou kavárnou Attitude. Její letní rozvrh začíná 11. února a nabízí nejen klasický balet pro děti i dospělé na všech úrovních, kurz špiček, ballet barre fitness nebo kurz protahování. Navíc však i úspěšné kurzy ze zimního semestru, kterými jsou Variace, Contemporary Junior a dopolední Pohybový kurz pro rodiče s dětmi. Lektoři školy ovládají také anglický jazyk a nabízí své kurzy jako bilingvní.

Jako každý rok zakončí taneční škola letní semestr v červnu slavnostním Závěrečným vystoupením, kde předvedou své taneční umění všichni studenti Balladine.

„Už na vánoční besídce, kde předváděly různé kurzy svá krátká vystoupení, jsem byla ohromená a nadšená, jak rychle se studenti učí a jak skvělé choreografie vymýšlí někteří lektoři, a proto se moc těším na Závěrečné vystoupení, které je nejen pro příbuzné našich studentů, ale i pro širokou veřejnost, aby se podívala, jak naše škola funguje. Balladine je totiž taneční školou pro všechny bez rozdílu, říká nadšeně ředitelka Petra Chaloupková a také mluví o nové adrese na rohu třídy kapitána Jaroše jako o skvělém místě, na kterém se loňské léto děla spousta zajímavých akcí, ke kterým se i se svou taneční školou připojila.

Neváhejte se tedy přihlásit a zažít letní taneční dobrodružství pod taktovkou Balladine!

Veškeré aktuální informace naleznete na webových stránkách studia > www.balladine.cz nebo na FB události > https://www.facebook.com/events/484390242087118/  .

Text a foto: Mgr. Zuzana Mrštinová

pro TANEČNÍ MAGAZÍN

Autor: Michal

Michal Stein je především textař se zaměřením na žánry šansonu, popu, rocku i dětské písně. Je držitelem Platinové desky (2009) za texty a dramaturgii alba Boooong! (GZ Digital Media 2004). Je autorem textu vítězné písně "Formule z formely" na festivalu Dětská nota 1983 (Mladá Boleslav). Několikanásobný laureát cen (jako textař) Písniček pro Hvězdu. Napsal přes 500 písňových textů. Natočeny jsou u vydavatelství Supraphon, Panton, Tommu Records, Popron, GZ Digital Media, Areca Multimedia, Comodo, Reflex Records a dalších. Spolupracoval mezi jiným s autory: Leopoldem Korbařem, Eduardem Parmou ml., Zdeňkem Bartákem ml., Zdenkem Mertou, Václavem Vašákem, Bohuslavem Myslíkem a mnoha dalšími. Jeho písně zpívali též Jana Kratochvílová, Stanislav Hložek, Daniela Šinkorová, Petra Černocká, Karel Bláha, Jana Kociánová. Šansony textoval i hercům jako např. Luděk Sobota, Jan Přeučil a další. Byl dramaturgem, producentem a hlavním textařem alba zpívající Arabely "Jana Nagyová zpívá dětem" (Tommu records 1993). Poté, co zemřel textař Pavel Vrba, začal intenzívněji spolupracovat s Elektrobandem Pavla Zedníka, multiinstrumentalisty a skladatele stejného jména. Píše články z oblasti kultury, sportu a životního prostředí do různých novin a časopisů, rediguje knížky. Příležitostně se věnuje pořádání a kurátorování výstav a moderování vernisáží. Několik let aktivně bojuje proti zastavování pražské zeleně v Praze 9 jako člen výboru hnutí Střížkovská občanská solidarita. Zajímavost: stal se dvakrát vítězem prestižní vědomostní soutěže Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně "Play in Zlín".

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..