Nechte si podepsat oficiální kolekci českými sportovci!

Nevíte, jak strávit nadcházející víkend? Co třeba užít si aktivní odpoledne v olympijském parku na Lipně a setkat se tváří v tvář s českými reprezentanty, kteří své síly poměřili pod pěti kruhy? V sobotu 20. srpna po dojetí závodu MČR ve vodním slalomu pod Lipenskou nádrží na vás budou čekat ve stánku Alpine Pro Kateřina Kudějová, Vítězslav Gebas či duo Marek Šindler a Jonáš Kašpar

 

Dorazte omrknout olympijský park na Lipně a nechte si podepsat oficiální kolekci českými sportovci

Ilustrační_fotografie_3

Nevíte jak strávit nadcházející víkend? Co třeba užít si aktivní odpoledne v olympijském parku na Lipně a setkat se tváří v tvář s českými reprezentanty, kteří své síly poměřili pod pěti kruhy? V sobotu 20. srpna po dojetí závodu MČR ve vodním slalomu pod Lipenskou nádrží na vás budou čekat ve stánku Alpine Pro Kateřina Kudějová, Vítězslav Gebas či duo Marek Šindler a Jonáš Kašpar.

 Ilustrační_fotografie_1

Společnost Alpine Pro se v červnu 2016 stala partnerem Českého svazu kanoistů, s níž ve spolupráci připravuje právě na tuto sobotu v 19 hodin autogramiádu českých vodních slalomářů.„Pro sportovce dodáváme závodní dresy, sportovní oblečení na závody i tréninky. Nově navázané spolupráce si velmi vážíme a to nejen z důvodu, že tyto sporty jsou aktuálně velmi populární a na vzestupu, ale také pevně věříme v úspěšnou českou budoucnost v této sportovní oblasti. Chceme být po jejich boku i u dalších zdarů, nejen těch aktuálních v Riu, ale třeba i v Tokiu,“ uvedl Václav Hrbek, zakladatel a majitel společnosti.

Ilustrační_fotografie_2

O skvělých výsledcích našich reprezentantů v této disciplíně svědčí i výsledky, které podali v Riu. Například Vítězslav Gebas vyjel své maximum a v olympijském závodě se umístil na znamenitém leč bramborovém místě. „Jsem spokojený, že jsem prodal to, na co jsem měl natrénováno. To, že je z toho čtvrté místo, je věc druhá. Hodnotím to pozitivně, nechci, aby to vyznělo nabubřele, že nejsem spokojený se čtvrtým místem. Je to sport, těch momentů, kdy jsem to mohl na trati zkazit, je hodně,“ uvedl Gebas.

Vychutnejte posledních pár letních dní a vyrazte na autogramiádu za českými slalomáři. Užijete si nejen báječné sportovní odpoledne!

Čeští_reprezentanti

Hana Penčáková

Taneční magazín

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..