Street Battle Jam

Soutěž „Street Battle Jam“ letos poprvé v rámci festivalu Khamoro

 

 

 

Letos se poprvé v rámci Světového romského festivalu Khamoro koná taneční soutěž Street Battle Jam. Proběhne 30. 5. 2015 od 9:30 do 19:00 u zastávky metra Vltavská v Praze. Počet možných účastníků soutěže je omezený a je nutné se předem zaregistrovat.

Registrace:

  • E-mail:SBJkhamoro@centrum.cz
  • Do registrace uveďte: Styl tance, věk, město odkud pocházíte
  • Účastníci mohou také posílat na mail videa, která budou zveřejněna na Youtube kanálu festivalu Khamoro (nejlepší video vyhraje balíček věcný)

Khamoro je jedním z nejznámějších festivalů romské kultury na světe. V České republice je pořádán organizací Slovo 21 již od roku 1999. Letos se tedy koná již 17. ročník. Hlavním posláním festivalu je poskytovat společný prostor pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví nebo národnosti. Bohatý program představující romskou kulturu se bude v letošním roce konat v Praze ve dnech 24. – 30. 5. a v Plzni od 26. 5. do 30. 5. 2015

Právě v Praze se můžete zúčastnit již zmíněné soutěže Street Battle Jam. Street dance je pouliční tanec, který vznikal v 80. letech minulého století přímo v ulicích měst kombinací různých tanečních stylů.

 

 

 Hiphop v Lucerně Music Baru

V hiphopovém stylu to v Lucerně Music Baru rozjede dne 27.5.2015  od 21hod. hned  několik kapel. Ze Srbska  tu bude Roma Sijam, která svým jedinečným hip hopem založeném na romském jazyku a tradiční kultuře dobývá svět. Návštěvníci koncertu uvidí a hlavně uslyší také Vladimira 518, jednoho z nejdéle působících rapperů české hip hopové scény, který vystoupí společně s DJ  Mikem Trafikem (PSH).  Těšit se také můžete  na rappera Refewa, Funky Brothers, hiphopovou skupinu UGC  a na nejmladší pražskou hiphopovou crew Cincinaty.

Koncert se koná v rámci Světového romského festivalu Khamoro,  který se letos bude konat po 17. a proběhne v Praze ve dnech od 24.5. – 30.5.2015

Více informací a kompletní program naleznete na www.khamoro.cz

1

 

 Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..