Květinový ples – 14.3. 2015 ve Slovanském domě

Taneční škola Vavruška zahájila zápis do jarních kurzů a zve Vás na Květinový ples

 

 

 

Taneční škola Vavruška  zahájila zápis do jarních tanečních kurzů pro vysokoškoláky a dospělé, které se konají od druhé poloviny března do konce května 2015. Pořádají se dva základní (opakovací) kurzy, čtyři pokračovací kurzy a pětkrát speciálky. A stejně jako před začátkem každého nového turnusu také intenzivní kurz „Přípravka na speciálky“, který se koná o víkendu 14. a 15. března.

Květinový ples, na  který Taneční škola Vavruška všechny srdečně zve,  se uskuteční v sobotu 14. března 2015 od 19:00 h ve Slovanském domě. Hrát bude taneční orchestr Lucky band, těšit se můžete na skvělá předtančení a příjemný večer plný vůně květin, dobré hudby a zábavy.Fotky z loňského ročníku a další podrobnosti najdete v pozvánce na webu. Vstupenky jsou od tohoto týdne v předprodeji v pokladně na Karlově náměstí 5.

Květinový ples ve Slovanském domě.

V tomto týdnu začínají jarní kurzy Ladylatino, které se konají od února do května, vypsaná jsou  nová témata sobotních open-class seminářů(konají se v sobotu odpoledne od 15:00 do 17:30)a každý sobotní večer můžete od šesti hodin do půlnoci protančit v tančírně.

Zápis do klasických tanečních kurzů pro mládež na příští školní rok právě vrcholí, obsazeny jsou už více než dvě třetiny z kapacity deseti kurzů, které pro středoškoláky škola pořádá od září v Obecním domě, Slovanském domě a Paláci Charitas.

202020

Těší se na Vás Jakub Vavruška a  lektoři  taneční školy

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..