TS Andrea oslavilo 25. výročí

Velká stepařská show v divadle Broadway! Mezi diváky byl i Karel Gott

 

 

 

V divadle Broadway proběhla 14. ledna velká oslava –  TS Andrea slavilo 25. výročí svého  založení a jak jinak, než velkou stepařskou show. Diváci se mohli potěšit z tanečního umění asi 110 stepařů, z nichž  zhruba polovina získala v soutěžích medaile či titul Mistr světa. Plný sál, na podiu zářil obrovský dort, zkrátka oslava jak má být. Mezi diváky byl i Mistr Karel Gott, jeho dcery totiž  milují step.

IMG_1375

Výjimečnou kombinaci představily Emily Laura Hassmannová, která spojila step a balet v působivé choreografii za doprovodu Natálie Grossové, která svým procítěným zpěvem publikum dojala. Natálie také zazpívala píseň z muzikálu Antoinetta, kde mimo jiné také učinkuje.  Bravo!

IMG_0264

Za zmínku také stojí formace “Play the game” v choreografii Dominika Budlovského. Zářicí a blikajicí zpestření choreografie, které  pobaví a rozesmějí. Jak takové krabičky dovedou parádně stepovat!  Nejsou snad opravdu  živé?

IMG_0818

Ale k vidění byla  i spousta dalších krásných a nápaditých choreografií, dohromady jich bylo 25. Tento večer zakončila choreografie Rampouchy, která se umístila na 4. místě na světě.

IMG_1434

Oslava se vydařila a diváci byli spokojeni.

 Foto: Archiv A. Myslivečkové

Taneční magazín

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..