Šest miliard Sluncí

Inscenace o vyhasínání paměti, která s úspěchem reprezentovala ČR na největším divadelním festivalu na světě

Inscenace o vyhasínání paměti Šest miliard Sluncí se vrátila z Velké Británie

17. září, Praha – Inscenace Šest miliard Sluncí, která s úspěchem reprezentovala ČR na největším divadelním festivalu na světě The Edinburgh Fringe Festival 2014, vstupuje do další sezóny a začíná datem 23. 9. v pražském NoD.

I přestože se inscenace Šest miliard Sluncí představila mezinárodnímu publiku během pouhých devíti repríz, získala si velkou pozornost tamních médií. Zájem respektovaného tisku The Guardian, který zařadil Šest miliard Sluncí mezi 20 nejžhavějších inscenací, které stojí za to navštívit, dokazuje, že divadlo je vhodným médiem, jež nám umožňuje podobně obtížná témata sdílet. V rozhovoru pro tento prestižní deník to vyslovila i režisérka Eva Rysová: „Divadlo je jedním z nejvhodnějších prostředků, jak se konfrontovat s vlastním strachem.“ Inscenace si z Británie odvezla také mnoho pochvalných recenzí:

„Silné herectví je silným herectvím ve kterémkoli jazyce, byl jsem skutečně ohromen, jak dokonale se mladí herci naladili na své postavy pokročilého věku. Šest miliard Sluncí se vám nepochybně zapíše do paměti.“ The Fringe Guru

sestmiliardsluncivuk

Doufáme, že navštívíte představení a přesvědčíte se o jeho kvalitách sami. Detailní informace o inscenaci na festivalu najdete v příloze.

Vstupenky v ceně 250 Kč a 150 Kč pro studenty, seniory a držitele průkazu ZTP a ZTP/P jsou v prodeji v síti Goout nebo v předprodeji v NoD každý všední den od 16 do 20:00. https://goout.cz/cs/listky/sest-miliard-slunci/mq/

poster_sestmiliardslunci

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..