Dancemania

Odpoledne plné tance v AFI Paláci

 

 

 

Ve středu 11. června 2014 proběhlo  v AFI Paláci  to nejlepší z tanečních škol v  regionu Pardubice. Akce s názvem Dancemania, která začala v 16 hodin, pomyslně zakončila  „taneční školní rok“ dvou prestižních tanečních škol – nejlepší české streetdancové skupiny T-Bass a Tanečního centra Pardubice. Odpolednem provedl Jakub Kotek, moderátor a tanečník z Hradce Králové a jako host vystoupil  zpěvák Davee, který se stal finalistou divácky úspěšné soutěže Hlas ČeskoSlovenska. 

Skupina T-Bass předvedla mimo jiné svou choreografii, se kterou získala ocenění Taneční skupina roku 2014 a stala se nejen vítězem v kategorii Street Dance, ale také absolutním vítězem tanečních skupin roku 2014 v České republice. Své choreografie předvedli  i žáci Tanečního centra Pardubice pod vedením Radka Smejkala, držitele mezinárodní třídy v latinoamerických tancích a ředitele Tanečního centra, který v rámci programu zatančil latinoamerické tance.

„Diváci mohli shlédnout  špičkové taneční vystoupení ve stylu street dance a break dance, dále  také taneční vystoupení dětí všech věkových kategorií z tanečních škol v Pardubicích a v Hradci Králové. Bylo  rozhodně na co se dívat.

(AFI Palác, jediné nákupní centrum v Pardubicích a okolí,byl slavnostně otevřen v listopadu roku 2008. Nachází se v centru města Pardubic, na Masarykově náměstí. Na ploše 20 000 m2 nabízí více než 100 obchodů se zbožím renomovaných domácích i světových značek, multikino Cinema City s 8 sály, restaurace, kavárny, provozovny rychlého občerstvení a služby. Součástí obchodního centra je také podzemní parkoviště s kapacitou 542 parkovacích míst.)

11

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..