Lásku a romantiku přináší saxofon

Izraelská popová hvězda J.Seven poprvé v České republice

 

 

Saxofon je jakožto hudební nástroj jedním z nejkrásnějších a nejpronikavějších hudebních nástrojů. Svým zvukem vytváří fascinující a unikátní atmosféru lásky a romantiky. Melodika saxofonu dodává každému dílu ještě větší kouzlo.

Izraelský hudebník J.Seven nehraje snad ani jazz, on hraje přímo hudbu lásky. V jeho virtuózní interpretaci aranžmá skladeb nejslavnějších skladatelů naší doby –Joea DassinaStevie WonderaFausto PoppetihoEnnio MorriconeGeorge ZamfiraJamese Harmera – „My Heart Will Go On“ (Celine Dion) z filmu „Titanic“, a dalších získávají speciální, jemné, romantické zabarvení.

J.Seven: „Já hraju romantickou hudbu, ne jazz. Samozřejmě, jazzu si vážím, ale tento styl je ve velké míře určován samotnými hudebníky a posluchačům nemusí být vždycky blízký…. Hraju takovou hudbu, kterou mají posluchači rádi, tedy melodie, na kterých vyrostli a dospěli, písně, které jsou jim blízké“.

J.Seven je multiinstrumentalista, cestoval po celém světě, kde hrál hudbu na pěti různých nástrojích: na saxofonuna španělské kytařena flétněna bicích a na perkusních nástrojích.

Expresivní saxofonová show J.Sevena nenechá lhostejným ani toho nejnáročnějšího posluchače a nepochybně přinese skutečnou radost všem návštěvníkům koncertu, prodchne celou atmosféru láskou a romantikou.

Na rozdíl od mnoha hudebníků se J.Seven, vyznačuje aktivním způsobem hry, uměleckým vyhraněním a mimořádným vystupováním na jevišti. Nehledě na to, že má v rukách jeden z nejnáročnějších nástrojů, se volně pohybuje po celém sále a „komunikuje“ s publikem.

J.Seven je znám nejen u Izraelského publika, ale je i často zvaným hostem na jevištích po celém světě. Exkluzivita umělce J.Sevena tkví v jeho estrádním stylu, v jakém pracuje na koncertní úrovni už jen legendární hudebník Kenny G.

Umělcova mimořádnost je nejen v jeho úžasném zvládnutí nástroje, ale také v tom, že si vybírá pro svá vystoupení takové romantické skladby, které miluje a kterých si váží publikum jakéhokoliv typu.

Velkoplepý zvuk , romantická atmosféra a moře lásky… Můžete vychutnávat jemně chraplavý hlas saxofonu a na dvě hodiny se vrátit zpět do mládí, zavzpomínat na první lásku.

 

 Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.